Woreczki okolicznościowe

Jest 399 produktów.

Woreczki na śluby i weselaWoreczki na Boże NarodzenieWoreczki Wielkanocne

W tej kategorii znajdziecie Państwo wspaniałe materiałowe woreczki na prezenty na specjalne okazje wykonane z różnych tkanin dostępnych w wielu kolorach, rozmiarach czy przeróżnych wzorach. Dekoracyjne woreczki z organzy, juty, woreczki lniane czy satynowe, idealne na każdą okazję, sprawdzają się wszędzie tam gdzie w oryginalny sposób trzeba za...

Woreczki na śluby i weselaWoreczki na Boże NarodzenieWoreczki Wielkanocne

W tej kategorii znajdziecie Państwo wspaniałe materiałowe woreczki na prezenty na specjalne okazje wykonane z różnych tkanin dostępnych w wielu kolorach, rozmiarach czy przeróżnych wzorach. Dekoracyjne woreczki z organzy, juty, woreczki lniane czy satynowe, idealne na każdą okazję, sprawdzają się wszędzie tam gdzie w oryginalny sposób trzeba zapakować prezent, upominek, biżuterię!

Są tutaj popularne woreczki z organzy, mylone też z tiulowymi (tiul to materiał o bardzo podobnej do organzy strukturze), które cieszą oko swoją półprzezroczystą strukturą oraz subtelnym wyglądem, delikatnie ujawniając zawartość! Znajdziecie też wspaniałe i trwałe woreczki jutowe oraz lniane, które doskonale nadają się jako dekoracja.

Satyna sprawdza się wspaniale pełniąc rolę opakowań na prezenty. Posiadamy w ofercie fantastyczne woreczki z nadrukami w różnych motywach - nadruki na święta Bożego Narodzenia, WielkanocWalentynki lub inną okoliczność. Każdy znajdzie tutaj coś idealnego dla siebie! To prawdziwa kopalnia opakowań na różne okoliczności i wydarzenia. Największy wybór w Polsce! Zapraszamy do zakupów klientów detalicznych i hurtowych!

Więcej Mniej
Produkty
Widok:

Newsletter

bądź na bieżąco z atrakcyjnymi ofertami oraz promocjami