Woreczki metaliczne

Jest 18 produktów.

W tej kategorii proponujemy Państwu stylowe woreczki metaliczne z organzy o eleganckim wyglądzie i dekoracyjnym przeznaczeniu. Mogą one być pięknym opakowaniem dla prezentu, które zdradza luksusową zawartość, dlatego można podarować w nim np. ekologiczne kosmetyki do twarzy lub ciała czy olejki do masażu. Dobrym pomysłem będzie także podarowanie...

W tej kategorii proponujemy Państwu stylowe woreczki metaliczne z organzy o eleganckim wyglądzie i dekoracyjnym przeznaczeniu. Mogą one być pięknym opakowaniem dla prezentu, które zdradza luksusową zawartość, dlatego można podarować w nim np. ekologiczne kosmetyki do twarzy lub ciała czy olejki do masażu. Dobrym pomysłem będzie także podarowanie w nich gadżetów firmowych.
Sprawdzą się również podczas ślubu i przyjęcia weselnego: w woreczkach metalicznych w kolorze złota lub srebra można przechować konfetti, ziarnka ryżu czy płatki róż, które posłużą do obsypania świeżo upieczonych małżonków po wyjściu z ceremonii ślubnej. Do woreczków można również zapakować smakołyki dla gości weselnych lub karteczkę z fragmentem wiersza jako symboliczne podziękowanie za udział w uroczystości.
W asortymencie sklepu internetowego Woreczki-Organza.pl kupią Państwo woreczki z metalicznym połyskiem w dwóch odcieniach: złotym i srebrnym oraz w czterech rozmiarach: 8 x 10 cm, 10 x 13 cm, 13 x 18 cm i 18 x 24 cm.

Więcej Mniej
Produkty
Widok: