Woreczki metaliczne

Jest 18 produktów.

W tej kategorii proponujemy Państwu stylowe woreczki metaliczne o eleganckim wyglądzie i dekoracyjnym przeznaczeniu. Mogą one być pięknym opakowaniem dla prezentu, które zdradza luksusową zawartość, można podarować w nim np. ekologiczne kosmetyki do twarzy lub ciała czy olejki do masażu. Dobrym pomysłem będzie także podarowanie w nich gadżetów f...

W tej kategorii proponujemy Państwu stylowe woreczki metaliczne o eleganckim wyglądzie i dekoracyjnym przeznaczeniu. Mogą one być pięknym opakowaniem dla prezentu, które zdradza luksusową zawartość, można podarować w nim np. ekologiczne kosmetyki do twarzy lub ciała czy olejki do masażu. Dobrym pomysłem będzie także podarowanie w nich gadżetów firmowych.

Sprawdzą się również podczas ślubu i przyjęcia weselnego: w woreczkach metalicznych w kolorze złota lub srebra można przechować konfetti, ziarenka ryżu czy płatki róż, które posłużą do obsypania świeżo upieczonych małżonków po wyjściu z ceremonii ślubnej. Do metalizowanych woreczków można również zapakować smakołyki dla gości weselnych lub karteczkę z fragmentem wiersza jako symboliczne podziękowanie za udział w uroczystości.

W asortymencie sklepu internetowego Woreczki-Organza.pl kupią Państwo woreczki z metalicznym połyskiem w dwóch kolorach: złotym i srebrnym oraz w kilku popularnych rozmiarach m.in.: 8x10 cm, 10x13 cm, 13x18 cm i 18x24 cm.

Więcej Mniej
Produkty
Widok:

Newsletter

bądź na bieżąco z atrakcyjnymi ofertami oraz promocjami