Woreczki jutowe

Jest 52 produktów.

Kolorowe woreczki jutowe to niebanalny sposób na pakowanie i przechowywanie wielu przedmiotów, w tym kosmetyków i perfum, a także produktów spożywczych tj. kawa, kasza, orzechy, ryż i wielu innych. Jeśli szukasz wytrzymałych woreczków do pakowania drobnych produktów lub przedmiotów, woreczki jutowe będą najlepszym wyborem. Juta to tkanina charak...

Kolorowe woreczki jutowe to niebanalny sposób na pakowanie i przechowywanie wielu przedmiotów, w tym kosmetyków i perfum, a także produktów spożywczych tj. kawa, kasza, orzechy, ryż i wielu innych. Jeśli szukasz wytrzymałych woreczków do pakowania drobnych produktów lub przedmiotów, woreczki jutowe będą najlepszym wyborem. Juta to tkanina charakteryzująca się ponadprzeciętną wytrzymałością i trwałością. Woreczki jutowe zapewnią zatem doskonałą ochronę przechowywanym w ich wnętrzu produktom lub przedmiotom.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wiele modeli takich woreczków, w szerokim wyborze rozmiarów i kolorów. Klientom zainteresowanych zakupem hurtowym, zapewniamy możliwość personalizacji produktu. Możemy przygotować woreczki z juty w określonym przez klienta rozmiarze, z okolicznościowym lub reklamowym nadrukiem. Zachęcamy również do przyjrzenia się innym naszym produktom, w tym woreczkom z organzy, satyny czy woreczkom metalicznym.

Więcej Mniej
Produkty
Widok: