Woreczki z organzy

Jest 379 produktów.

Przedstawiamy Państwu sztandarowy produkt naszego sklepu, czyli woreczki z organzy. Cieszą się one niesłabnącą popularnością podczas rozmaitych przyjęć. Stanowią drobny, aczkolwiek istotny element oprawy uroczystości. Dla przykładu podarowanie smakołyków w woreczkach z organzy praktykuje się na przyjęciach weselnych. Taki upominek ma stanowić sy...

Przedstawiamy Państwu sztandarowy produkt naszego sklepu, czyli woreczki z organzy. Cieszą się one niesłabnącą popularnością podczas rozmaitych przyjęć. Stanowią drobny, aczkolwiek istotny element oprawy uroczystości. Dla przykładu podarowanie smakołyków w woreczkach z organzy praktykuje się na przyjęciach weselnych. Taki upominek ma stanowić symboliczne podziękowanie gościom za uczestnictwo w tym wyjątkowym dla Młodej Pary wydarzeniu.

Na ręce naszych klientów składamy woreczki z organzy w wielu modelach: od najprostszych,i najmniejszych, przez średniej wielkości do największych, gładkich lub z ozdobnym nadrukiem, w tym z tematycznymi motywami. Woreczki zachwycają swoją kolorystyką, dlatego jeśli szukają Państwo tego typu akcesoriów nawet w mało spotykanym odcieniu, nasza oferta nie powinna Was zawieść. Od klasycznych barw jak: biel, czerwień i czerń, przez złoto i srebro, aż po różne odcienie fioletu, różowego, zieleni, żółtego, niebieskiego (błękit, turkus, indygo) i brązu.
Sprzedawane w naszym sklepie woreczki pakowane są po 5, 10 i 25 sztuk.

Czym jest organza?

Organza to cieniutka tkanina wykonywana tradycyjnie z przędzy jedwabnej. Charakteryzuje się swoistą przejrzystością i ma wiele zastosowań, jak woreczki organzowe, zasłony i prześcieradła czy suknie ślubne lub wieczorowe. W dzisiejszych czasach organzę wykonuje się również z bawełny oraz włókien syntetycznych, które są tańsze i trwalsze od ich naturalnych poprzedników. Do tego celu wykorzystuje się poliester lub nylon.

Więcej Mniej
Produkty
Widok: