Woreczki na ślub

Jest 74 produktów.

Oferujemy Państwu wspaniałą kolekcję woreczków na ślub i wesele. Te niewielkie torebki o wymiarach 8x10 cm są wspaniałym sposobem na opakowanie dla podziękowań dla gości weselnych. Można w nich schować np. migdały w lukrze lub drobny upominek, który będzie niepowtarzalnym wyrazem podziękowania za przybycie na ten ważny dzień. Nasze woreczki na ś...

Oferujemy Państwu wspaniałą kolekcję woreczków na ślub i wesele. Te niewielkie torebki o wymiarach 8x10 cm są wspaniałym sposobem na opakowanie dla podziękowań dla gości weselnych. Można w nich schować np. migdały w lukrze lub drobny upominek, który będzie niepowtarzalnym wyrazem podziękowania za przybycie na ten ważny dzień. Nasze woreczki na ślub i wesele są wykonane z różnych materiałów, ale przeważają tutaj popularne sakiewki z organzy dostępne w wielu ciekawych kolorach (białe, ecru, czerwone itp.)! Są delikatne i półprzezroczyste co idealnie pasuje jako prezent dla gości weselnych. Widać w nich ukryty przysmak lub inny podarek, który para młoda pragnie ofiarować swoim weselnym gościom. Dostępne są też woreczki satynowe, z lnu i weluru!

Idealne na...

Podziękowania dla gości weselnych

W naszych torebeczkach na ślub można umieścić przeróżne przedmioty w zależności od typu wesela oraz preferencji Party Młodej. Dodatkowo do tych wspaniałych torebek można przypiąć karteczki z podziękowaniami lub imionami gości. To bardzo ładny i miły akcent, będący idealnym podziękowaniem dla gości weselnych, podsumowującym spędzoną wspólnie uroczystość.

Proponujemy też woreczki z nadrukiem dla gości weselnych. Możemy nadrukować dowolną grafikę, napis na naszych produktach. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani takimi sakiewkami z własną dedykacją prosimy o wcześniejszy kontakt!

Więcej Mniej
Produkty
Widok:

Newsletter

bądź na bieżąco z atrakcyjnymi ofertami oraz promocjami